ارسال ایمیل
ارسال تیکت
گفتگو آنلاین

seo-resamin

بهینه سازی سایت (سئو) برای موتور های جستجو

seo یا سئو به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو می باشد. امروزه بیشتر ترافیک سایت ها (بازدید) از جستجو در موتور های جستجوگر می باشد به همین دلیل بهینه سازی برای وب سایت ها امری مهم به شمار می رود. با توجه به تغییر الگوریتم های سئو توسط موتور های جستجو باید وب سایت را طبق استاندارد های موتور های جستجو بهینه سازی کرد تا وب سایت در نتایج اولیه موتور های جستجو قرار گیرد.

یکی از راه ها جهت بهینه سازی ، بهینه کردن کلمات کلیدی سایت می باشد . کلمات کلیدی کلماتی می باشند که کاربران بیشتر آنها را جستجو می کنند و اینکه کلمات کلیدی بیشتر در وب سایت مورد استفاده قرار گرفته باشد. این به این معنی نمی باشد که شما بدون توجه به موضوع سایت و موضوع مطلب شروع به تکرار کلمات کنید . این موضوع یعنی شما از کلمه کلیدی در جای مناسب استفاده کنید!

گروه فناوری اطلاعات رسامین با دانش بالا در زمینه بهینه سازی وب سایت آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشد.

 جستجو دامنه

جهت ثبت دامنه لطفا دامنه خود را در قسمت مربوطه وارد و بر روی جستجو کلیک کنید . در صورت آزاد بودن نام دامنه می توانید دامنه را به نام خود ثبت کنید.

تخفیف ها

آخرین کد های تخفیف در کانال تلگرام سیف هاستینگ . با عضویت در کانال سیف هاستینگ از آخرین اخبار تکنولوژی نیز بهره مند شوید.

مقاله ها

آخرین اخبار و اطلاعیه های گروه فناوری اطلاعات رسامین را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

نماد های اطمینان

با نماد اطمینان آسوده خاطر خرید کنید . رسامین ثبت شده در ستاد ساماندهی و دارنده نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.