ارسال ایمیل
ارسال تیکت
گفتگو آنلاین

web-design-resamin

طراحی سایت و بهینه سازی سایت (سئو سایت) با قیمت مناسب :

تیم فناوری اطلاعات رسامین با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها سعی کرده بهترین خدمات طراحی سایت ، خدمات هاست و سرور و سئو (بهینه سازی سایت) را به مشتریان خود ارائه دهد. هدف از تشکیل گروه رسامین توسعه وب فارسی با تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

یکی از خصوصیاتی که ما را نسبت به دیگران متمایز کرده قیمت پایین سرویس های ما می باشد تا همه اشخاص با هر توانایی مالی بتوانند از سرویس های تیم رسامین استفاده کنند. تیم رسامین آماده بررسی نیاز های مشتریان و راهنمایی جهت دست یابی به بهترین نتیجه ممکن می باشد. رسامین صرفا برای مشتریان سایت طراحی نکرده و با بهینه سازی و خدمات هاستینگ خود مشتریان را جهت رسیدن به اهداف بلند مرتبه یاری می نماید.

رسامین با طراحی اصولی و استاندارد و همچنین گرافیک حرفه ای و منحصر به فرد که توسط اساتید این رشته صورت می پذیرد وب سایتی زیبا و پویا را برای شما راه اندازی می کند.

 جستجو دامنه

جهت ثبت دامنه لطفا دامنه خود را در قسمت مربوطه وارد و بر روی جستجو کلیک کنید . در صورت آزاد بودن نام دامنه می توانید دامنه را به نام خود ثبت کنید.

تخفیف ها

آخرین کد های تخفیف در کانال تلگرام سیف هاستینگ . با عضویت در کانال سیف هاستینگ از آخرین اخبار تکنولوژی نیز بهره مند شوید.

مقاله ها

آخرین اخبار و اطلاعیه های گروه فناوری اطلاعات رسامین را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

نماد های اطمینان

با نماد اطمینان آسوده خاطر خرید کنید . رسامین ثبت شده در ستاد ساماندهی و دارنده نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.